“جاجیگا”

کسب و کاری بر اساس به اشتراک گذاشتن اقامتگاههای شخصی و مردمی

جاجیگا, پلتفرمی ست که در آن صاحبان اقامتگاه ها, فضای اقامتی بیش از نیاز روز مره خود را با خاطری ‏آسوده, در روزهایی از سال, با بهایی مناسب و با شرایط مد نظر خود, در اختیار گردشگران و میهمانان علاقه مند ‏می گذارند. برای اینکار, میزبانان می بایست, اقامتگاههای خود را, طی مراحلی مشخص و آسانسازی شده, با ‏جزییات کامل ثبت کنند. جزییاتی همچون مشخصات, مکان جغرافیایی, امکانات فراهم شده, خدمات قابل ارائه, ‏عکسهای گویا از داخل و خارج اقامتگاه, مقررات خاص اقامتگاه,تقویم کاری, ساعات تحویل و تخلیه اقامتگاه, ‏اجاره بها به تفکیک هر روز/شب و غیرو …

با فراهم بودن اطلاعات کامل اقامتگاهها در وبسایت, تمام عملیات مورد نیاز کاربران از قبیل: جستجو, مقایسه و ‏رزرو اقامتگاه و همچنین پرداخت وجوه, در داخل وبسایت و بصورت آنلاین انجام می شود و لذا دیگر نیازی به ‏تماسهای مکرر و مذاکرات احتمالی بر روی نرخ اجاره و شرایط رزرو نخواهد بود و گردشگران می توانند با ‏اطمینان کامل و در منزل خود, اقامتگاه محبوب خود را یافته و میهمان شوند.

تقریبا هر نوع اقامتگاه خصوصی و مردمی در جاجیگا قابل ثبت و ارائه به گردشگران می باشد, اقامتگاه هایی ‏همچون: ویلا, سوئیت, کلبه, خانه روستایی, آپارتمان, چادر/خیمه, اقامتگاه بوم گردی, کاروانسرا, پانسیون, ‏Boutique Hotel‏, قایق و هر اقامتگاه قابل سکونت و مهیا برای اقامت گردشگران.

محیطی امن, لذت بخش و حرفه ای, برای اجاره روزانه اقامتگاه ها ‏بصورت آنلاین

جاجیگا, به اشتراک گذاشتن اماکن اقامتی را برای کاربران, آسان, لذت بخش و امن می کند.

خدمات شبانه روزی به کاربران

قصد سفر دارید و یا می خواهید میزبانی کنید, در هر صورت ما, قبل, بعد و در حین سفر و دوره اقامت, در کنارتان خواهیم بود و شما را در تجربیات تان همراهی خواهیم کرد.

پاسخ بیشتر سوالات شما درباره جاجیگا در بخش “ راهنما” ی سایت فراهم شده است, برای هرآنچه که نیافتید.

با ما تماس بگیرید